Karteldegia

VISITA LIBRE AUDIOGUIA VISITA LIBRE AUDIOGUIA
Museoa - Madrid
Visita Libre Teatro Real
09/12/2019 > 29/12/2019

IL PIRATA IL PIRATA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
09/12/2019 > 20/12/2019

LA LOCA, LOCA HISTORIA DE BEN- LA LOCA, LOCA HISTORIA DE BEN-
Antzerkia - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Ostirala, 13/12/2019 (20:30)

Flamenco Real VI Flamenco Real VI
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Larunbata, 14/12/2019 (19:30)

LA CANCION DEL OLVIDO LA CANCION DEL OLVIDO
Opera eta Zarzuela - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Larunbata, 14/12/2019 (20:30)

Cine 19-20 : Dead Man Walking Cine 19-20 : Dead Man Walking
Zineman Opera - Madrid
Teatro Real
Igandea, 15/12/2019 (11:00)

XABIER DIAZ-ADUFEIRAS DE SALIT XABIER DIAZ-ADUFEIRAS DE SALIT
Kontzertu - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Igandea, 15/12/2019 (19:30)

Flamenco Real VII Flamenco Real VII
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 20/12/2019 (20:30)

LOS GAVILANES LOS GAVILANES
Opera eta Zarzuela - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Larunbata, 21/12/2019 (20:30)

La pequeña cerillera 19-20 La pequeña cerillera 19-20
Umeak - Madrid
Sala Gayarre
23/12/2019 > 29/12/2019

CONCIERTO ARA MALIKIAN CONCIERTO ARA MALIKIAN
Haratago ekitaldiak - Madrid
Teatro Real
Astelehena, 23/12/2019 (20:00)

BALLET NACIONAL DE ESPAÑA BALLET NACIONAL DE ESPAÑA
Dantza - Madrid
Teatro Real
28/12/2019 > 30/12/2019

GRAN GALA FIN DE AÑO GRAN GALA FIN DE AÑO
Haratago ekitaldiak - Madrid
Teatro Real
Asteartea, 31/12/2019 (12:00)

VII Concierto de Año Nuevo VII Concierto de Año Nuevo
Haratago ekitaldiak - Madrid
Teatro Real
Asteazkena, 01/01/2020

CATEURA CONCIERTO BENÉFICO CATEURA CONCIERTO BENÉFICO
Haratago ekitaldiak - Madrid
Teatro Real
Osteguna, 02/01/2020 (20:00)

TODOS A LA GAYARRE IV 19-20 TODOS A LA GAYARRE IV 19-20
Umeak - Madrid
Sala Gayarre
Igandea, 12/01/2020

Flamenco Real VIII Flamenco Real VIII
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 17/01/2020 (20:30)

Cine antiguo con Cine antiguo con
Umeak - Madrid
Sala Gayarre
18/01/2020 > 26/01/2020

LA FLAUTA MÁGICA LA FLAUTA MÁGICA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Igandea, 19/01/2020 (18:00)

LA FLAUTA MÁGICA LA FLAUTA MÁGICA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Asteartea, 21/01/2020 (20:00)

Flamenco Real IX Flamenco Real IX
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 24/01/2020 (20:30)

LA FLAUTA MÁGICA LA FLAUTA MÁGICA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Larunbata, 25/01/2020 (20:00)

LA FLAUTA MÁGICA LA FLAUTA MÁGICA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Osteguna, 30/01/2020 (20:00)

Flamenco Real X Flamenco Real X
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 31/01/2020 (20:30)

LA FLAUTA MÁGICA LA FLAUTA MÁGICA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Igandea, 02/02/2020 (18:00)

LA FLAUTA MÁGICA LA FLAUTA MÁGICA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Ostirala, 07/02/2020 (20:00)

Flamenco Real XI Flamenco Real XI
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 07/02/2020 (20:30)

LA FLAUTA MÁGICA LA FLAUTA MÁGICA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Astelehena, 10/02/2020 (20:00)

LA VALQUIRIA LA VALQUIRIA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Asteazkena, 12/02/2020 (19:00)

LA FLAUTA MÁGICA LA FLAUTA MÁGICA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Osteguna, 13/02/2020 (20:00)

LA VALQUIRIA LA VALQUIRIA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Ostirala, 14/02/2020 (19:00)

Flamenco Real XII Flamenco Real XII
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 14/02/2020 (20:30)

LA FLAUTA MÁGICA LA FLAUTA MÁGICA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
15/02/2020 > 22/02/2020

TODOS A LA GAYARRE V 19-20 TODOS A LA GAYARRE V 19-20
Umeak - Madrid
Sala Gayarre
Igandea, 16/02/2020

LA VALQUIRIA LA VALQUIRIA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Igandea, 16/02/2020 (17:00)

LA FLAUTA MÁGICA LA FLAUTA MÁGICA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Astelehena, 17/02/2020 (20:00)

LA VALQUIRIA LA VALQUIRIA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Asteartea, 18/02/2020 (19:00)

LA FLAUTA MÁGICA LA FLAUTA MÁGICA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Osteguna, 20/02/2020 (20:00)

LA VALQUIRIA LA VALQUIRIA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Ostirala, 21/02/2020 (19:00)

PIANO DE OTROS MUNDOS 19-20 PIANO DE OTROS MUNDOS 19-20
Umeak - Madrid
Sala de Orquesta
21/02/2020 > 01/03/2020

Flamenco Real XIII Flamenco Real XIII
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 21/02/2020 (20:30)

LA VALQUIRIA LA VALQUIRIA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Igandea, 23/02/2020 (17:00)

LA FLAUTA MÁGICA LA FLAUTA MÁGICA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Astelehena, 24/02/2020 (20:00)

LA VALQUIRIA LA VALQUIRIA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Asteartea, 25/02/2020 (19:00)

LA VALQUIRIA LA VALQUIRIA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Osteguna, 27/02/2020 (19:00)

LA VALQUIRIA LA VALQUIRIA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Ostirala, 28/02/2020 (19:00)

Flamenco Real XIV Flamenco Real XIV
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 28/02/2020 (20:30)

Flamenco Real XV Flamenco Real XV
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 06/03/2020 (20:30)

Flamenco Real XVI Flamenco Real XVI
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 13/03/2020 (20:30)

Historia de Babar 19-20 Historia de Babar 19-20
Umeak - Madrid
Sala Gayarre
14/03/2020 > 22/03/2020   Aurretiazko Salgai

AQUILES EN SCIRO AQUILES EN SCIRO
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Asteartea, 17/03/2020 (20:00)   Aurretiazko Salgai

AQUILES EN SCIRO AQUILES EN SCIRO
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
19/03/2020 > 20/03/2020   Aurretiazko Salgai

Flamenco Real XVII Flamenco Real XVII
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 20/03/2020 (20:30)

NIBELUNGOS 1 NIBELUNGOS 1
Besteak - Madrid
Teatro Real
Larunbata, 21/03/2020 (20:00)   Aurretiazko Salgai

Francisco Viñas 19-20 Francisco Viñas 19-20
Kontzertu - Madrid
Teatro Real
Igandea, 22/03/2020 (12:00)

AQUILES EN SCIRO AQUILES EN SCIRO
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Igandea, 22/03/2020 (18:00)   Aurretiazko Salgai

AQUILES EN SCIRO AQUILES EN SCIRO
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Astelehena, 23/03/2020 (20:00)   Aurretiazko Salgai

Nocturnos de Chopin Nocturnos de Chopin
Haratago ekitaldiak - Madrid
Teatro Real
Asteartea, 24/03/2020 (20:00)

AQUILES EN SCIRO AQUILES EN SCIRO
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Asteazkena, 25/03/2020 (20:00)   Aurretiazko Salgai

AQUILES EN SCIRO AQUILES EN SCIRO
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Osteguna, 26/03/2020 (20:00)   Aurretiazko Salgai

AQUILES EN SCIRO AQUILES EN SCIRO
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Ostirala, 27/03/2020 (20:00)   Aurretiazko Salgai

Flamenco Real XVIII Flamenco Real XVIII
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 27/03/2020 (20:30)

NIBELUNGOS 2 NIBELUNGOS 2
Besteak - Madrid
Teatro Real
Larunbata, 28/03/2020 (20:00)   Aurretiazko Salgai

TODOS A LA GAYARRE VI 19-20 TODOS A LA GAYARRE VI 19-20
Umeak - Madrid
Sala Gayarre
Igandea, 29/03/2020

LEAR LEAR
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Osteguna, 16/04/2020 (20:00)   Aurretiazko Salgai

FIDELIO FIDELIO
Haratago ekitaldiak - Madrid
Teatro Real
Ostirala, 17/04/2020 (20:00)

Flamenco Real XIX Flamenco Real XIX
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 17/04/2020 (20:30)

TODOS A LA GAYARRE VII 19-20 TODOS A LA GAYARRE VII 19-20
Umeak - Madrid
Sala Gayarre
Igandea, 19/04/2020

Domingo de Cámara V 19-20 Domingo de Cámara V 19-20
Kontzertu - Madrid
Teatro Real
Igandea, 19/04/2020 (12:00)

LEAR LEAR
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Igandea, 19/04/2020 (18:00)   Aurretiazko Salgai

LEAR LEAR
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Asteazkena, 22/04/2020 (20:00)   Aurretiazko Salgai

Flamenco Real XX Flamenco Real XX
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 24/04/2020 (20:30)

LEAR LEAR
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Larunbata, 25/04/2020 (20:00)   Aurretiazko Salgai

LEAR LEAR
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Asteartea, 28/04/2020 (20:00)   Aurretiazko Salgai

Flamenco Real XXI Flamenco Real XXI
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 08/05/2020 (20:30)

LA TRAVIATA LA TRAVIATA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
09/05/2020 > 19/07/2020

TODOS A LA GAYARRE VIII 19-20 TODOS A LA GAYARRE VIII 19-20
Umeak - Madrid
Sala Gayarre
Igandea, 10/05/2020

LA TRAVIATA LA TRAVIATA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
Asteartea, 12/05/2020 (20:00)

JOYCE DIDONATO JOYCE DIDONATO
Voces - Madrid
Teatro Real
Ostirala, 15/05/2020 (20:00)   Aurretiazko Salgai

Flamenco Real XXII Flamenco Real XXII
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 22/05/2020 (20:30)

Flamenco Real XXIII Flamenco Real XXIII
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 29/05/2020 (20:30)

Flamenco Real XXIV Flamenco Real XXIV
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 05/06/2020 (20:30)

TODOS A LA GAYARRE IX 19-20 TODOS A LA GAYARRE IX 19-20
Umeak - Madrid
Sala Gayarre
Igandea, 07/06/2020

LA PASAJERA LA PASAJERA
Opera eta Zarzuela - Madrid
Teatro Real
08/06/2020 > 22/06/2020

Flamenco Real XXV Flamenco Real XXV
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 12/06/2020 (20:30)

Domingo de Cámara VI 19-20 Domingo de Cámara VI 19-20
Kontzertu - Madrid
Teatro Real
Igandea, 14/06/2020 (12:00)

Flamenco Real XXVI Flamenco Real XXVI
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Osteguna, 18/06/2020 (20:30)

CONCIERTO JONAS KAUFMANN CONCIERTO JONAS KAUFMANN
Voces - Madrid
Teatro Real
Asteazkena, 24/06/2020 (20:00)

Flamenco Real XXVII Flamenco Real XXVII
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 26/06/2020 (20:30)

Flamenco Real XXVIII Flamenco Real XXVIII
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 03/07/2020 (20:30)

Flamenco Real XXIX Flamenco Real XXIX
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 10/07/2020 (20:30)

Cine 19-20 : Turandot Cine 19-20 : Turandot
Zineman Opera - Madrid
Teatro Real
Larunbata, 11/07/2020 (11:00)

Flamenco Real XXX Flamenco Real XXX
Flamenko - Madrid
Salón de Baile
Ostirala, 17/07/2020 (20:30)

VANESA MARTIN VANESA MARTIN
Haratago ekitaldiak - Madrid
Teatro Real
Asteazkena, 19/02/2020 (21:00)  Agortuta

Laster


PELO LOCO PELO LOCO
Umeak - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
salmentan Astelehena 16/12/2019 (11:00)

ALAS ALAS
Umeak - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
salmentan Astelehena 16/12/2019 (11:00)

ROSSINI EN LA COCINA ROSSINI EN LA COCINA
Umeak - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
salmentan Astelehena 16/12/2019 (11:00)

ALICIA ALICIA
Umeak - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
salmentan Astelehena 16/12/2019 (11:00)

EL SOLDADITO DE PLUMA EL SOLDADITO DE PLUMA
Umeak - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
salmentan Astelehena 16/12/2019 (11:00)

PEDRO EL GRANAINO PEDRO EL GRANAINO
Besteak - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
salmentan Asteartea 17/12/2019 (11:00)

PETISA LOCA.- Sara Calero PETISA LOCA.- Sara Calero
Dantza - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
salmentan Asteartea 17/12/2019 (11:00)

RAFAEL RIQUENI RAFAEL RIQUENI
Besteak - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
salmentan Asteartea 17/12/2019 (11:00)

ARCANGEL ARCANGEL
Besteak - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
salmentan Asteartea 17/12/2019 (11:00)

CANCANILLA DE MALAGA CANCANILLA DE MALAGA
Besteak - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
salmentan Asteartea 17/12/2019 (11:00)

DAVID PALOMAR DAVID PALOMAR
Besteak - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
salmentan Asteartea 17/12/2019 (11:00)

MARINA HEREDIA MARINA HEREDIA
Besteak - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
salmentan Asteartea 17/12/2019 (11:00)

  Web gune honek cookieak erabiltzen ditu estatistika datuak nabigazioa lortzeko.
Nabigatzen jarraitzen baduzu, bere erabilera onartuz, kontuan hartzen badugu. Onartu