Cartellera

VISITA LIBRE AUDIOGUIA VISITA LIBRE AUDIOGUIA
Museus - Madrid
Visita Libre Teatro Real
21/10/2018 > 30/01/2019

HISTORIA DE UNA SEMILLA 18-19 HISTORIA DE UNA SEMILLA 18-19
Infantil - Madrid
Sala Gayarre
21/10/2018 > 28/10/2018

EL PRINCIPITO EL PRINCIPITO
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Diumenge, 21/10/2018 (18:00)

LA BOHEME LA BOHEME
Opera - Bilbao (Bizkaia)
(ABAO-OLBE) Palacio Euskalduna Jauregia
23/10/2018 > 29/10/2018

ONLY THE SOUND REMAINS ONLY THE SOUND REMAINS
Opera - Madrid
Teatro Real
23/10/2018 > 09/11/2018

MÚSICA Y ÓPERA TRAS EL TELÓN MÚSICA Y ÓPERA TRAS EL TELÓN
Museus - Sevilla
Exposiciones
25/10/2018 > 27/10/2018

Gala de entrega Gala de entrega
Esdeveniments Aliens - Madrid
Teatro Real
Dijous, 25/10/2018 (18:30)

LUCIA DI LAMMERMOOR LUCIA DI LAMMERMOOR
Opera - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
26/10/2018 > 04/11/2018

MAN RAY MAN RAY
Dansa - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Divendres, 26/10/2018 (20:30)

CYRANO DE BERGERAC CYRANO DE BERGERAC
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dissabte, 27/10/2018 (20:00)

E.V.A. E.V.A.
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Dissabte, 27/10/2018 (20:30)

MARIELLA DEVIA MARIELLA DEVIA
Veus - Madrid
Teatro Real
Diumenge, 28/10/2018 (18:00)

PSS PSS PSS PSS
Infantil - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Diumenge, 28/10/2018 (19:30)

MASDANZA Las Palmas G.C: 2018 MASDANZA Las Palmas G.C: 2018
Dansa - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Dilluns, 29/10/2018 (20:30)

Requiem de Mozart Requiem de Mozart
Esdeveniments Aliens - Madrid
Teatro Real
Dimarts, 30/10/2018 (20:00)

MUESTRA DANZA CONTEMPORANEA MUESTRA DANZA CONTEMPORANEA
Dansa - Sevilla
Sala Manuel García
30/10/2018 > 31/10/2018

TENORIO TENORIO
Opera - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
Dimecres, 31/10/2018 (20:00)

ORQUESTA DE CAMARA JJMM ORQUESTA DE CAMARA JJMM
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dimecres, 31/10/2018 (20:30)

EL TRATAMIENTO EL TRATAMIENTO
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Dimecres, 31/10/2018 (20:30)

QUIEN ES EL SEÑOR SCHMITT? QUIEN ES EL SEÑOR SCHMITT?
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Dijous, 01/11/2018 (20:30)

BAILA PARA ELLOS BAILA PARA ELLOS
Dansa - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Divendres, 02/11/2018 (18:30)

MUESTRA  DANZA  CONTEMPORANEA MUESTRA DANZA CONTEMPORANEA
Dansa - Sevilla
Sala Manuel García
02/11/2018 > 03/11/2018

PUZZLEATIPICO PUZZLEATIPICO
Teatre - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Dissabte, 03/11/2018 (18:00)

EL BOSQUE DE GRIMM EL BOSQUE DE GRIMM
Opera - Bilbao (Bizkaia)
(ABAO-OLBE) Teatro Arriaga
03/11/2018 > 04/11/2018

SALVADOR SOBRAL en concierto SALVADOR SOBRAL en concierto
Musica - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
Dissabte, 03/11/2018 (20:00)

COMPAÑIA NACIONAL DE DANZA COMPAÑIA NACIONAL DE DANZA
Dansa - Madrid
Teatro Real
03/11/2018 > 10/11/2018

MOBY DICK MOBY DICK
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Dissabte, 03/11/2018 (20:30)

Domingos de Cámara II 18-19 Domingos de Cámara II 18-19
Concert - Madrid
Teatro Real
Diumenge, 04/11/2018 (12:00)

MUR MUR
Infantil - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Diumenge, 04/11/2018 (19:30)

GALA ANUAL 2018 GALA ANUAL 2018
Dansa - Madrid
Teatro Real
Dimarts, 06/11/2018 (19:00)   Venda Preferent

LOS DIAS DE LA NIEVE LOS DIAS DE LA NIEVE
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Dijous, 08/11/2018 (20:30)

AHORA TODO ES NOCHE AHORA TODO ES NOCHE
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Divendres, 09/11/2018 (20:30)

CORAL POLIFONICA NASSICA IULIA CORAL POLIFONICA NASSICA IULIA
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dissabte, 10/11/2018 (20:00)

7 AÑOS 7 AÑOS
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Dissabte, 10/11/2018 (20:30)

TODOS A LA GAYARRE II 18-19 TODOS A LA GAYARRE II 18-19
Infantil - Madrid
Sala Gayarre
Diumenge, 11/11/2018

2ª CONFERENCIA CONCIERTO 2ª CONFERENCIA CONCIERTO
Musica - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Dimarts, 13/11/2018 (19:30)

JUAN CARLOS BUENO JUAN CARLOS BUENO
Musica - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Dimecres, 14/11/2018 (20:30)

COMEDIA AQUILANA COMEDIA AQUILANA
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Dijous, 15/11/2018 (20:30)

BANDA MUNICIPAL DE MUSICA BANDA MUNICIPAL DE MUSICA
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Divendres, 16/11/2018 (20:30)

SOLITUDES SOLITUDES
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Divendres, 16/11/2018 (20:30)

HISTORIA DE BABAR 18-19 HISTORIA DE BABAR 18-19
Infantil - Madrid
Sala Gayarre
17/11/2018 > 01/12/2018

GRUPO LUX Y CORO CUCHUFLETE GRUPO LUX Y CORO CUCHUFLETE
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dissabte, 17/11/2018 (20:30)

LA TUMBA DE MARIA ZAMBRANO LA TUMBA DE MARIA ZAMBRANO
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Dissabte, 17/11/2018 (20:30)

GERSON GALVAN GERSON GALVAN
Musica - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Dissabte, 17/11/2018 (20:30)

CUANDO ESTEMOS MAS TRANQUILAS CUANDO ESTEMOS MAS TRANQUILAS
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Diumenge, 18/11/2018 (19:00)

EMILIA EMILIA
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Diumenge, 18/11/2018 (20:30)

JUAN RONDA / AUXILIADORA GIL JUAN RONDA / AUXILIADORA GIL
Musica - Sevilla
Sala Manuel García
Dimarts, 20/11/2018 (20:00)

CLASICOS COMICOS.ENTREMESES CLASICOS COMICOS.ENTREMESES
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Divendres, 23/11/2018 (20:00)

JANE EYRE JANE EYRE
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Divendres, 23/11/2018 (20:30)

FIDELIO FIDELIO
Opera - Bilbao (Bizkaia)
(ABAO-OLBE) Palacio Euskalduna Jauregia
24/11/2018 > 03/12/2018

ANTÍLOPEZ ANTÍLOPEZ
Concert - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Dissabte, 24/11/2018 (20:30)

UN ENEMIGO DEL PUEBLO (Agora) UN ENEMIGO DEL PUEBLO (Agora)
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Dissabte, 24/11/2018 (20:30)

CONCIERTO NOCHE ENTRE AMIGOS CONCIERTO NOCHE ENTRE AMIGOS
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dissabte, 24/11/2018 (20:30)

EL FLAUTISTA DE HAMELIN EL FLAUTISTA DE HAMELIN
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Diumenge, 25/11/2018 (18:00)

CONCERTO A TEMPO D'UMORE CONCERTO A TEMPO D'UMORE
Infantil - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Diumenge, 25/11/2018 (19:30)

P. HALFFTER CARO/ ÓSCAR MARTÍN P. HALFFTER CARO/ ÓSCAR MARTÍN
Musica - Sevilla
Sala Manuel García
Dijous, 29/11/2018 (20:00)

TURANDOT TURANDOT
Opera - Madrid
Teatro Real
30/11/2018 > 30/12/2018

DER DIKTATOR / EL EMPERADOR... DER DIKTATOR / EL EMPERADOR...
Opera - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
30/11/2018 > 04/12/2018

SEÑORA DE ROJO SOBRE FONDO GRI SEÑORA DE ROJO SOBRE FONDO GRI
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Divendres, 30/11/2018 (20:30)

MARIDAJE-Rubén Rodríguez MARIDAJE-Rubén Rodríguez
Concert - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Divendres, 30/11/2018 (20:30)

METAMORFOSIS 2 METAMORFOSIS 2
Altres - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Dissabte, 01/12/2018 (18:00)

BRAHMS/SCHUMANN:música diálogo BRAHMS/SCHUMANN:música diálogo
Clàssica - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
Dissabte, 01/12/2018 (20:00)

TRES CALAVERAS HUECAS TRES CALAVERAS HUECAS
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dissabte, 01/12/2018 (20:00)

MINE & CHUCHO MINE & CHUCHO
Esdeveniments Aliens - Madrid
Teatro Real
Dissabte, 01/12/2018 (20:00)

TODOS A LA GAYARRE III 18-19 TODOS A LA GAYARRE III 18-19
Infantil - Madrid
Sala Gayarre
Diumenge, 02/12/2018

Domingos de Cámara III 18-19 Domingos de Cámara III 18-19
Concert - Madrid
Teatro Real
Diumenge, 02/12/2018 (12:00)

PABLO SAINZ VILLEGAS. EL ALMA PABLO SAINZ VILLEGAS. EL ALMA
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Diumenge, 02/12/2018 (18:00)

LEONEL MORALES-HERRERO, piano LEONEL MORALES-HERRERO, piano
Musica - Sevilla
Sala Manuel García
Dilluns, 03/12/2018 (20:00)

Comicos 1 Comicos 1
Altres - Vitoria (Alava)
Teatro Principal de Vitoria
Dilluns, 03/12/2018 (21:00)

Comicos 2 Comicos 2
Altres - Vitoria (Alava)
Teatro Principal de Vitoria
Dimarts, 04/12/2018 (21:00)

El SECRETO DEL RATONCITO PEREZ El SECRETO DEL RATONCITO PEREZ
Teatre - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
05/12/2018 > 06/12/2018

Comicos 3 Comicos 3
Altres - Vitoria (Alava)
Teatro Principal de Vitoria
Dimecres, 05/12/2018 (21:00)

LA GOLONDRINA LA GOLONDRINA
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Dijous, 06/12/2018 (20:30)

Off Comicos 1 Off Comicos 1
Altres - Vitoria (Alava)
Teatro Principal de Vitoria
Dijous, 06/12/2018 (21:00)

Off Comicos 2 Off Comicos 2
Altres - Vitoria (Alava)
Teatro Principal de Vitoria
Divendres, 07/12/2018 (21:00)

MIGUEL POVEDA MIGUEL POVEDA
Esdeveniments Aliens - Madrid
Teatro Real
Divendres, 07/12/2018 (21:30)

THE PRIMITALS THE PRIMITALS
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Dissabte, 08/12/2018 (20:30)

Cine: Boheme 18-19 Cine: Boheme 18-19
Òpera en Cinema - Madrid
Teatro Real
Diumenge, 09/12/2018 (11:00)

DIANA NAVARRO.- RESILIENCIA DIANA NAVARRO.- RESILIENCIA
Concert - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Dijous, 13/12/2018 (20:30)

CONCIERTO NAVIDAD BANDA M.M. CONCIERTO NAVIDAD BANDA M.M.
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Divendres, 14/12/2018 (20:30)

ELOISA ESTA DEBAJO DE UN ALMEN ELOISA ESTA DEBAJO DE UN ALMEN
Teatre - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Divendres, 14/12/2018 (20:30)

CHISPAS Y RITMOS 18-19 CHISPAS Y RITMOS 18-19
Infantil - Madrid
Teatro Real
15/12/2018 > 30/12/2018

Domingos de Cámara IV18-19 Domingos de Cámara IV18-19
Concert - Madrid
Teatro Real
Diumenge, 16/12/2018 (12:00)

CARLOS NUÑEZ en Concierto CARLOS NUÑEZ en Concierto
Concert - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Diumenge, 16/12/2018 (19:30)

VIENTO DEL SUR. DANZA ESPAÑOLA VIENTO DEL SUR. DANZA ESPAÑOLA
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Diumenge, 16/12/2018 (19:30)

JOAQUÍN ACHÚCARRO JOAQUÍN ACHÚCARRO
Clàssica - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
Dilluns, 17/12/2018 (20:00)

RAPHAEL -RESINPHÓNICO RAPHAEL -RESINPHÓNICO
Esdeveniments Aliens - Madrid
Teatro Real
Dilluns, 17/12/2018 (21:00)

CORO FEMENINO DE CÁMARA de CORO FEMENINO DE CÁMARA de
Musica - Sevilla
Sala Manuel García
Dimarts, 18/12/2018 (20:00)

PEDRO MINIO PEDRO MINIO
Teatre - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Dimecres, 19/12/2018 (20:00)

PREGON DE NAVIDAD A. SERTORIO PREGON DE NAVIDAD A. SERTORIO
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dimecres, 19/12/2018 (20:00)

EL MESÍAS de Händel EL MESÍAS de Händel
Clàssica - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
22/12/2018 > 23/12/2018

CONCIERTO ORFEON P. GUTIERREZ CONCIERTO ORFEON P. GUTIERREZ
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dissabte, 22/12/2018 (20:00)

A GOLPE DE SON A GOLPE DE SON
Concert - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Dissabte, 22/12/2018 (20:30)

CONCIERTO A. C. PULSO Y PUA CONCIERTO A. C. PULSO Y PUA
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Diumenge, 23/12/2018 (19:00)

Concierto Hollywood en Navidad Concierto Hollywood en Navidad
Esdeveniments Aliens - Madrid
Teatro Real
Dimarts, 25/12/2018 (20:00)

EL SASTRECILLO VALIENTE EL SASTRECILLO VALIENTE
Teatre - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Dimecres, 26/12/2018 (17:30)

MARIONETAS "LA GALLINA AZUL" MARIONETAS "LA GALLINA AZUL"
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dimecres, 26/12/2018 (18:30)

MARIONETAS" A. DE DON QUIJOTE" MARIONETAS" A. DE DON QUIJOTE"
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dijous, 27/12/2018 (18:30)

SwingStar SwingStar
Concert - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Dijous, 27/12/2018 (20:30)

MARIONETAS"NAMOR, EL NIÑO PEZ" MARIONETAS"NAMOR, EL NIÑO PEZ"
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Divendres, 28/12/2018 (18:30)

MARIONETAS" ADIOS PETER PAN" MARIONETAS" ADIOS PETER PAN"
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dissabte, 29/12/2018 (18:30)

GRAN CTO. AÑO NUEVO LA RAZÓN GRAN CTO. AÑO NUEVO LA RAZÓN
Clàssica - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
Diumenge, 30/12/2018 (20:00)

prueba 3 prueba 3
Teatre - pob (pro)
Nombre Recinto
Dilluns, 31/12/2018 (21:00)

2 prueba 2 prueba
Teatre - pob (pro)
Catedral de Toledo
Dilluns, 31/12/2018 (21:00)

ECOEMBES PRESENTA C.BENÉFICO ECOEMBES PRESENTA C.BENÉFICO
Esdeveniments Aliens - Madrid
Teatro Real
Dimecres, 02/01/2019 (20:00)

CAPERUCITA BLANCA CAPERUCITA BLANCA
Opera - Bilbao (Bizkaia)
(ABAO-OLBE) Teatro Arriaga
03/01/2019 > 05/01/2019

LA BELLEZA DEL BEL CANTO LA BELLEZA DEL BEL CANTO
Clàssica - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
04/01/2019 > 05/01/2019

BOKKEN: "MALAS LENGUAS" BOKKEN: "MALAS LENGUAS"
Concert - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Divendres, 04/01/2019 (20:30)

BALLET NACIONAL CHECO BALLET NACIONAL CHECO
Dansa - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
09/01/2019 > 12/01/2019

TODOS A LA GAYARRE IV 18-19 TODOS A LA GAYARRE IV 18-19
Infantil - Madrid
Sala Gayarre
Diumenge, 13/01/2019

I LOMBARDI ALLA PRIMA CROCIATA I LOMBARDI ALLA PRIMA CROCIATA
Opera - Bilbao (Bizkaia)
(ABAO-OLBE) Palacio Euskalduna Jauregia
19/01/2019 > 28/01/2019

VERONICA CANGEMI / CARLOS MENA VERONICA CANGEMI / CARLOS MENA
Musica - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
Dissabte, 19/01/2019 (20:00)

MIRAME DE FRENTE, 2 Runica MIRAME DE FRENTE, 2 Runica
Musica - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Dijous, 24/01/2019 (20:00)

LA TABERNERA DEL PUERTO LA TABERNERA DEL PUERTO
Zarzuela - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
07/02/2019 > 10/02/2019

TODOS A LA GAYARRE V 18-19 TODOS A LA GAYARRE V 18-19
Infantil - Madrid
Sala Gayarre
Diumenge, 10/02/2019

SEMIRAMIDE SEMIRAMIDE
Opera - Bilbao (Bizkaia)
(ABAO-OLBE) Palacio Euskalduna Jauregia
16/02/2019 > 25/02/2019

QUORUM BALLET QUORUM BALLET
Dansa - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
Diumenge, 17/02/2019 (20:00)

ORQUESTA BARROCA DE SEVILLA ORQUESTA BARROCA DE SEVILLA
Clàssica - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
Dimarts, 19/02/2019 (20:00)

EL TRAJE NUEVO DEL EMPERADOR EL TRAJE NUEVO DEL EMPERADOR
Opera - Bilbao (Bizkaia)
(ABAO-OLBE) Teatro Arriaga
23/02/2019 > 24/02/2019

MALANDAIN BALLET BIARRITZ MALANDAIN BALLET BIARRITZ
Dansa - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
Diumenge, 24/02/2019 (20:00)

ÁLVARO CAMPOS JAREÑO, piano ÁLVARO CAMPOS JAREÑO, piano
Musica - Sevilla
Sala Manuel García
Dilluns, 25/02/2019 (20:00)

TODOS A LA GAYARRE VI 18-19 TODOS A LA GAYARRE VI 18-19
Infantil - Madrid
Sala Gayarre
Diumenge, 10/03/2019

DELIRIO DELIRIO
Opera - Bilbao (Bizkaia)
(ABAO-OLBE) Palacio Euskalduna Jauregia
Dimecres, 20/03/2019 (19:30)

Cine: Otello 18-19 Cine: Otello 18-19
Òpera en Cinema - Madrid
Teatro Real
Diumenge, 28/04/2019 (11:00)

TODOS A LA GAYARRE VII 18-19 TODOS A LA GAYARRE VII 18-19
Infantil - Madrid
Sala Gayarre
Diumenge, 28/04/2019

Francisco Viñas 18-19 Francisco Viñas 18-19
Concert - Madrid
Teatro Real
Diumenge, 05/05/2019 (12:00)

EL CIENTIFICO DE LA OPERA EL CIENTIFICO DE LA OPERA
Opera - Bilbao (Bizkaia)
(ABAO-OLBE) Teatro Arriaga
18/05/2019 > 19/05/2019

LES PECHEURS DE PERLES LES PECHEURS DE PERLES
Opera - Bilbao (Bizkaia)
(ABAO-OLBE) Palacio Euskalduna Jauregia
18/05/2019 > 27/05/2019

IL FINTO SORDO IL FINTO SORDO
Opera - Bilbao (Bizkaia)
Sala BBK
Dimecres, 22/05/2019 (19:30)

TODOS A LA GAYARRE VIII 18-19 TODOS A LA GAYARRE VIII 18-19
Infantil - Madrid
Sala Gayarre
Diumenge, 26/05/2019

Domingos de Cámara V 18-19 Domingos de Cámara V 18-19
Concert - Madrid
Teatro Real
Diumenge, 16/06/2019 (12:00)

TODOS A LA GAYARRE IX 18-19 TODOS A LA GAYARRE IX 18-19
Infantil - Madrid
Sala Gayarre
Diumenge, 23/06/2019

LES LUTHIERS LES LUTHIERS
Altres - Sevilla
Teatro de la Maestranza (Sala I)
06/09/2019 > 08/09/2019

2020 Evento 1ñÑ'-ºÁáü&+ 2020 Evento 1ñÑ'-ºÁáü&+
Opera - Madrid
Teatro Real
Dimecres, 01/01/2020 (21:00)

2020 Evento 2ñÑ'-ºÁáü&+ 2020 Evento 2ñÑ'-ºÁáü&+
Opera - Madrid
Teatro Real
Dijous, 02/01/2020 (21:00)

DEMO Temporada DEMO Temporada
Abonament - Madrid
Teatro Real
04/01/2020 > 05/01/2020

Evento 2020 Evento 2020
Opera - Madrid
Teatro Real
Dimarts, 01/12/2020 (21:00)

ÁÉ2020 ÁÉ2020
Opera - Madrid
Teatro Real
Dijous, 31/12/2020 (21:00)

Abono 2021 Abono 2021
Abonament - Vitoria (Alava)
Teatro Principal de Vitoria
01/02/2021 > 01/03/2021

Un Ballo In Maschera Un Ballo In Maschera
Teatre - Bilbao (Bizkaia)
Palacio Euskalduna Jauregia
Dimarts, 17/03/2026 (20:00)

LA PIEL EN LLAMAS LA PIEL EN LLAMAS
Teatre - Madrid
Sala Princesa
Dissabte, 16/05/2026 (21:00)

Quitt Quitt
Teatre - Madrid
Sala Valle-Inclán
Dissabte, 05/09/2026 (21:00)

CNDM. Coro Nacional de España
-20%
CNDM. Coro Nacional de España
Música Sinfónica - Madrid
Auditorio Nacional -Sala Sinfónica-
Dissabte, 03/10/2026 (21:00)

Orquesta de Cadaqués Orquesta de Cadaqués
Musica - Madrid
Auditorio Nacional -Sala de Cámara-
Dissabte, 14/11/2026 (21:00)

El Trust de los Tenorios El Trust de los Tenorios
Opera - Madrid
Teatro de la Zarzuela
Dissabte, 14/11/2026 (21:00)

Todos eran mis hijos Todos eran mis hijos
Teatre - Madrid
Sala Olimpia
Dissabte, 12/12/2026 (21:00)

Katie Melua Katie Melua
Concert - Barcelona
Auditori de Barcelona
Dijous, 24/12/2026 (22:00)

Contraacciones Contraacciones
Teatre - Madrid
Teatro María Guerrero
Divendres, 25/12/2026 (21:00)

la creació de haydn la creació de haydn
Música Sinfónica - Barcelona
Auditori de Barcelona
Dijous, 31/12/2026 (11:00)

El Espacio
-30%
El Espacio
Opera - Madrid
Teatro Real
Dijous, 31/12/2026 (21:00)

TRIBUTO A MOCEDADES TRIBUTO A MOCEDADES
Concert - Las Palmas GC (Las Palmas)
CICCA
Dissabte, 27/10/2018 (20:30)  Esgotades

SOÑANDO A PINOCHO SOÑANDO A PINOCHO
Infantil - Logroño (La Rioja)
Teatro Bretón de los Herreros
Diumenge, 11/11/2018 (18:30)  Esgotades

Novetats


CORAL POLIFONICA NASSICA IULIA CORAL POLIFONICA NASSICA IULIA
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dissabte, 10/11/2018 (20:00)

BANDA MUNICIPAL DE MUSICA BANDA MUNICIPAL DE MUSICA
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Divendres, 16/11/2018 (20:30)

GRUPO LUX Y CORO CUCHUFLETE GRUPO LUX Y CORO CUCHUFLETE
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dissabte, 17/11/2018 (20:30)

CUANDO ESTEMOS MAS TRANQUILAS CUANDO ESTEMOS MAS TRANQUILAS
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Diumenge, 18/11/2018 (19:00)

CLASICOS COMICOS.ENTREMESES CLASICOS COMICOS.ENTREMESES
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Divendres, 23/11/2018 (20:00)

CONCIERTO NOCHE ENTRE AMIGOS CONCIERTO NOCHE ENTRE AMIGOS
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dissabte, 24/11/2018 (20:30)

EL FLAUTISTA DE HAMELIN EL FLAUTISTA DE HAMELIN
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Diumenge, 25/11/2018 (18:00)

TRES CALAVERAS HUECAS TRES CALAVERAS HUECAS
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dissabte, 01/12/2018 (20:00)

PABLO SAINZ VILLEGAS. EL ALMA PABLO SAINZ VILLEGAS. EL ALMA
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Diumenge, 02/12/2018 (18:00)

CONCIERTO NAVIDAD BANDA M.M. CONCIERTO NAVIDAD BANDA M.M.
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Divendres, 14/12/2018 (20:30)

VIENTO DEL SUR. DANZA ESPAÑOLA VIENTO DEL SUR. DANZA ESPAÑOLA
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Diumenge, 16/12/2018 (19:30)

PREGON DE NAVIDAD A. SERTORIO PREGON DE NAVIDAD A. SERTORIO
Teatre - Calahorra (La Rioja)
TEATRO IDEAL CALAHORRA
Dimecres, 19/12/2018 (20:00)

  Aquest lloc web fa servir galetes per obtenir dades estadístiques de la navegació dels seus usuaris.
Si continues navegant, considerem que acceptes el seu ús. Aceptar